افزايش جهش اسپرم افزايش جهش اسپرم

موتور کراس

خريد اينترنتي افزايش اسپرم

و درمان ناباروري سمناكس semenax اصل بهترين دارو براي درمان ناباروري مردان

ويژگي هاي سمناكس

تقويت و تنظيم عملكرد غدد جـنسي مرد

تنظيم عملكرد بيضه ها و توليد هورمونهاي جنسي

درمان عقيـمي و ناباروري هاي ناخواسته

انـزال انفجاري همزمان با افزايش چشمگير پرتاب مـنـي

افزايش تعداد اسـپرم (جهت افرادي كه دچار ناباروري هستند)

افزايش و بهبود قابل توجه رضايـت جنـسي

قدرتمند كردن غدد جنـسي

افزايش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوي اسـپرم

معالجه افرادي كه حجم اسـپرم كمي دارند

افزايش باروري و پتانسيل جـنسي

افزايش كيفيت اسپرمها

بهبود ساخت اسپرم و مـني

 

حجم كافي انزال جهت انتقال مناسب اسپرم ها در مجراي تناسلي زنان و ايجاد باروري ضروري است . معمولا در بررسي عوامل ايجادكننده ناباروري، حجم انزال مورد اغفال واقع شده و ساير پارامترها به عنوان عوامل ايجادكننده نازايي در نظر گرفته مي شوند. طبق نظر سازمان جهاني بهداشت (WHO) دو عامل موثر در باروري عبارتند از تعداد كل اسپرماتوزوآ در هر انزال و غلظت اسپرم. هر دوي اين عوامل به حجم انزال وابسته مي باشند.

 

مصرف داروهاي تقلبي كه تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشكي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي­شود زيرا سلامت فرد مصرف كننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر اين توصيه ميشود كه اين نام مجاز نمي باشد . اصل را فقط و فقط از سايت ما سفارش دهيد و از خريد كردن از وبلاگها و سايتهاي غير رسمي پرهيز نماييد.

قيمت محصول اصل: 250000 تومان (۱۰۰ درصد اورجينال)

كيفيت: درجه يك

بجز بهبود باروري، تعداد قابل توجهي از مردان در جستجوي راه هاي گوناگوني جهت افزايش حجم انزال با هدف افزايش عملكرد ارگاسمي و بهبود رضايت از نزديكي جنسي هستند . بسياري از مردان عملكرد مناسب جنسي را به حجم انزال نسبت مي دهند. افزايش سن و مصرف داروهايي همچون تركيبات ضدافسردگي منجر به كاهش حجم انزال مي شوند . بنابراين نياز روزافزوني نسبت به پيدا كردن راهكارهايي جهت افزايش حجم انزال احساس مي شود. نشان داده شده است مصرف منظم مكمل هايي همچون ويتامين سي و ويتامين اي ، روي و ال كارنيتين منجر به افزايش حجم انزال مي شوند. سمناكس در ايران”>سمناكس يك فرمولاسيون متشكل از چندين گياه دارويي است كه با هدف افزايش موثر و ايمن حجم انزال توليد شده است. مصرف سمناكس به طور كلي منجر به تشديد ارگاسم، طولاني تر شدن ارگاسم، كنترل بهتر ارگاسم، افزايش ميل جنسي و افزايش حجم مايع Semen مي شود . افزايش حجم مايع Semen منجر به تقويت عملكرد انقباضي ماهيچه هاي دخيل در ارگاسم مي شود.

در مطالعه اي دوسويه كور و رندوم كه به منظور بررسي باليني ارتباط بين افزايش در حجم انزال و بهبود عملكرد ارگاسمي با مصرف سمناكس انجام شد، اثربخشي و ايمني اين دارو در مردان دچار هايپواسپرمي مورد ارزيابي قرار گرفت. هايپواسپرمي اغلب با اختلالات عملكرد جنسي همچون اختلال در نعوظ، كاهش كيفيت ارگاسم و ناباروري در ارتباط است. در اين مطالعه دو گروه از مردان ۳۰ تا ۶۰ ساله هايپواسپرميك و نورمواسپرميك در طول مدت دوماه مورد بررسي قرار گرفتند. هايپواسپرمي به عنوان حجم مايع semen كمتر از ۲ ميلي ليتر و نورمواسپرمي به عنوان حجم مايع semen بين ۲ تا ۵/۵ ميلي ليتر در نظر گرفته شد. نتايج حاصل از اين مطالعه افزايش معناداري (۲۰%) در حجم انزال در زيرگروه نورمواسپرميك مصرف كننده ۴  . سمناكس در روز، نسبت به گروه مصرف كننده پلاسبو را نشان داد.

به نمودار زير كه ميزان ويژگي هاي اسپرم را در مردان مورد آزمايش قبل و بعد از مصرف سمناكس را گزارش ميدهد توجه نماييد:

 

مصرف داروهاي تقلبي كه تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشكي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي­شود زيرا سلامت فرد مصرف كننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر اين توصيه ميشود كه اين اصل را فقط و فقط از سايت ما سفارش دهيد و از خريد كردن از وبلاگها و سايتهاي غير رسمي پرهيز نماييد.

قيمت محصول اصل: 250000 تومان (۱۰۰ درصد اورجينال)

كيفيت: درجه يك

تركيبات سمناكس :

L- Carnitine : اثرات مصرف منظم ال كارنيتين در افزايش حجم انزال نشان داده شده است . همچنين مصرف ال كارنيتين منجر به افزايش تحرك اسپرم و افزايش ميل جنسي در مردان مي شود .

L- Arginine : آرژينين منجر به افزايش سوزاندن چربي ها در بدن، افزايش توليد بافت عضلاني، بهبود ايمني و افزايش قدرت باروري مردان مي شود. آرژينين به صورت طبيعي در بدن سنتز نمي شود. بنابراين بايد از طريق رژيم غذايي به بدن رسانده شود . همچنين ال آرژينين منجر به افزايش تحرك اسپرم مي شود

L- Lysine : ال لايزين منجر به افزايش توليد اسپرم و افزايش ترشح تستوسترون و نهايتا بهبود كيفيت و افزايش مقدار مايع Semen مي شود

Lepidium Meyenii (Maca) : اثرات افزايش دهنده ميل جنسي و بهبود باروري با تاثير مطلوب بر اسپرماتوژنز با مصرف ريشه گياه Maca به اثبات رسيده است. البته مصرف اين گياه تغييري در سطوح خوني هورمونهاي جنسي ايجاد نميكند

Pine tree bark : اثرات عصاره ساقه اين گياه در بهبود خصوصيات مورفولوژيك اسپرم و در نتيجه بهبود باروري به اثبات رسيده است . همچنين اين گياه منجر به افزايش توليد نيتريك اكسايد و در نتيجه بهبود نعوظ جنسي مي شود

Catuaba bark : اثرات اين گياه در افزايش ميل جنسي مردان، بهبود ارگاسم و بهبود فعاليت پروستات به اثبات رسيده است

Epimedium دitattum : ماده موثره موجود در گياه اپيمديوم icariin نام دارد كه از طريق تاثير بر عملكرد آنزيم نيتريك اكسايد سنتاز منجر به افزايش سطح نيتريك اكسايد و شل كردن عضلات صاف و در نتيجه پرخون شدن بافت پنيس و نهايتا بهبود اختلالات نعوظي مي شود

Muira Pauma bark : اثرات اين گياه در افراد مبتلا به كاهش ميل جنسي و اختلالات نعوظ نشان داده شده است

Fructus Crataige (Hawthorn Berry) : اين گياه به علت خاصيت گشادكنندگي عروقي در بهبود فعاليت جنسي، افزايش ميل جنسي و توان جنسي به كار ميرود

Cranberry : اثرات آنتي اكسيداني اين گياه به اثبات رسيده است

Tribulus Terrestris : اثرات اين گياه در افزايش قواي جنسي و بهبود اختلالات نعوظي به اثبات رسيده است

Avena Sativa : اثرات آنتي اكسيداني اين گياه به اثبات رسيده است

Sarsaparilla : اثرات اين گياه در بهبود مشكلات اوروژنيتال مردان و ناباروري نشان داده شده است

Swedish Flower pollen : اثرات اين گياه در افزايش قواي جسمي و جنسي مردان و بهبود تعادل هورمون هاي جنسي در بدن نشان داده شده است

Pumpkin Seed : مصرف اين گياه منجر به افزايش حجم مايع Semen و افزايش تعداد اسپرم مي شود

Vitamin E & Zinc : مصرف روي و ويتامين اي منجر به افزايش توليد تستوسترون و افزايش تعداد و تحرك اسپرم مي شود

 

مصرف داروهاي تقلبي كه تحت نظارت هيچ سازمان دارويي و پزشكي نيستند به هيچ عنوان توصيه نمي­شود زيرا سلامت فرد مصرف كننده اين گونه دارو ها جداً مورد تهديد قرار خواهد گرفت بنا بر اين توصيه ميشود كه. . اصل را فقط و فقط از سايت ما سفارش دهيد و از خريد كردن از وبلاگها و سايتهاي غير رسمي پرهيز نماييد.

قيمت محصول اصل: 250000 تومان (۱۰۰ درصد اورجينال)

كيفيت: درجه يك

آيا Semenax  مطمئني است ؟

بله ، يكي از اولين سئوالاتي كه هر فرد در مورد . ميپرسد بحث سلامت آن است. سمناكس با پايه اسيدهاي آمينه ساخته شده است. اين اسيدهاي آمينه با اضافه كردن گياهان كنستانتره شده ، براي بدن ۱۰۰% مفيد و بدون خطر است.

بعلاوه سمناكس داراي مجوز رسمي از وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشكي ايران بوده و كاملا مورد تاييد است.

نحوه مصرف. Semenax :

بهترين روش استفاده روزي ۳ عدد  همراه با ۳ وعده غذايي ميباشد. بهتر است همراه با صبحانه يك عدد ، همراه با ناهار يك عدد و همراه با شام يك عدد خورده شود.

 

 . داراي مجوز و گواهينامه cGMP  (توليد در شرايط مطلوب) ميباشد. سمناكس محصولي است ۱۰۰% طبيعي و مورد تاييد تمامي پزشكان ميباشد. اين محصول با نسبت دقيق عصاره هاي گياهي فرموله شده ، و اثرات زير را خواهد داشت :

۱- اورگاسم قوي و طولاني مدت (بصورت دائمي و هميشگي)

۲- افزايش حجم اسپرم

۳- افزايش تعداد اسپرم (جهت افرادي كه دچار ناباروري هستند)

۴- قدرتمند كردن غدد جنسي

۵- افزايش قدرت پاشش و پرتاب فوق العاده قوي اسپرم

۶- عالجه افرادي كه حجم اسپرم كمي دارند

۷- افزايش باروري و پتانسيل جنسي

۸- افزايش كيفيت اسپرمها

۹- بهبود ساخت اسپرم و مني

۱۰- تقويت و تنظيم عملكرد غدد جنسي مرد

۱۱- تنظيم عملكرد بيضه ها و توليد هورمونهاي جنسي

۱۲- درمان عقيمي و ناباروري هاي ناخواسته

۱۳- انزال انفجاري همزمان با افزايش چشمگير پرتاب مني

۱۴- افزايش ميل جنسي آقايان – افزايش سايز اد . تناسلي (به مقدار كم)

۱۵- افزايش هورمون تستسترون

۱۶- افزايش ميزان نعوظ و سفتي  . و امكان نزديكي هاي متعدد و پشت سر هم


 

راهنماي خريد :

با تشكر از انتخاب شركت ما ، لطفا جهت كسب اطلاعات كاملتر و يا سفارش اين محصول، مشخصات خود را در فرم زير وارد نموده و دكمه ثبت سفارش را كليك كنيد. سپس كارشناس فروش شركت با شما تماس ميگيرد و راهنمايي كامل را درباره مشخصات محصول و نحوه دريافت آن و نيز روش استفاده محصول را براي شما توضيح ميدهد.

مذاكره تلفني طرفين براي خريداري محصول ضروري است!

(لطفا شماره اي كه پاسخگو باشد وارد نماييد)

 


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1396/6/25 ساعت: ۰۹ توسط:motor :